Dla właścicieli

Dołącz do Comfort Apartments

Jeżeli posiadacie Państwo apartament w Trójmieście lub rozważacie nabycie apartamentu w celu inwestycyjnym zapraszamy do kontaktu.

Proponujemy kompleksową, profesjonalną obsługę w zarządzaniu nieruchomością poprzez wynajem krótkoterminowy jak i długoterminowy.

Forma wynajmu krótkoterminowego jest doskonałym sposobem na osiągnięcie wysokich zysków, wynajem długoterminowy niższych, ale stabilnych i przewidywalnych.

Trójmiasto cieszy się ogromną popularnością wśród turystów z Polski oraz rosnącym zainteresowaniem gości z zagranicy, co niesie za sobą coraz większe zapotrzebowanie na usługi noclegowe.

Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższego obłożenia Państwa apartamentu jak również dbałość o jego stan techniczny i czystość. Posiadamy 10 letnie doświadczenie w branży hotelarskiej i kilkuletnie w wynajmie apartamentów. Pragniemy aby każdy właściciel rozpoczynając z nami współpracę w każdym kolejnym miesiącu odczuwał z niej satysfakcję i zadowolenie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W celu poznania szczegółowych warunków współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 727 460 , +48 500 835 045
lub mailowy pod adresem h.nowak@comfortapartments.eu