Gdańsk Granaria

23m2
1 room
1 bathroom
770.000 PLN

Description of the property

Apartament znajduje się w inwestycji “ GRANARIA” ,która otrzymała w 2020 roku w Paryżu najbardziej prestiżową nagrodę w projektach budowlanych „Oskar Nieruchomości”

Kompleks mieszkaniowy Granaria jest zlokalizowany na Wyspie Spichrzów – w samym sercu Gdańska przez co wszystkie atrakcje miasta znajdują się w odległości zaledwie kilka minut spacerem. Przystanki autobusowe i tramwajowe jak również nowo otwarta kładka piesza przez Motławę w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów zapewniają bezproblemowe i szybkie połączenia z pozostałymi częściami miasta.

Apartament o powierzchni 23 m2 i wysokości 2,70m składa się z salonu, aneksu kuchennego oraz łazienki. Salon posiada wyjście na zaciszny 4metrowy balkon z pięknym widokiem na Marinę, przepływające jachty oraz na wody Motławy. O bezpieczeństwo dbają całodobowo pracownicy ochrony, a obiekt jest stale monitorowany. Sprawny dostęp do strefy wypoczynkowej gwarantuje szybkobieżna, cicha. Funkcjonalny apartament w którym została urządzona łazienka , oraz podłogi w nowoczesnym stylu, jedynie do wyposażenia i umeblowany.

Mieszkanie doskonale zlokalizowane zarówno dla osób szukających dobrej inwestycji jak i tych poszukujących miejsca do stałego zamieszkania w najpiękniejszej części Trójmiasta.

W podanej cenie apartamentu zawarty jest 23proc VAT który w przypadku zakupu na firmę można odliczyć.

Dla zainteresowanych zakupem inwestycyjnym przygotujemy poziom zwrotu z inwestycji w ciągu ostatnich 12 miesięcy i perspektywą na 2023 rok.