Gdańsk ul. Chmielna – Granaria

83m2
3 pokoje
2 łazienki
2.400.000 zł

Opis nieruchomości

Apartament o powierzchni 83,00m2 znajduje się w inwestycji “ GRANARIA” , która otrzymała w 2020roku w Paryżu najbardziej prestiżową nagrodę „Oskara Nieruchomości” w kompleksie apartamentowym Granaria na Wyspie Spichrzów – w samym sercu Gdańska przez co wszystkie atrakcje miasta znajdują się w odległości zaledwie kilka minut spacerem. Został podzielony na dwa nowoczesne mieszkania o powierzchni: 60m2 oraz 23m2.

 

Przystanki autobusowe i tramwajowe jak również nowo otwarta kładka piesza przez Motławę w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów zapewniają bezproblemowe i szybkie połączenia z pozostałymi częściami miasta.

 

Apartament o powierzchni 60 m2 składa się z kuchni oraz salonu i jadalni. Przeszkolona ściana dzieli tę część od przestronnej sypialni. Łazienka w pełni wyposażona. Mieszkanie oferuje niepowtarzalne widoki na Motławę, nabrzeże, Żuraw Gdański, wieże Kościoła Mariackiego i całą panoramę Starego Miasta.

 

Apartament o powierzchni 23 m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz nowoczesnej i eleganckiej łazienki. Funkcjonalny apartament urządzony w nowoczesnym stylu. Apartamenty są w pełni wyposażone i umeblowane. Idealnie nadające się na inwestycję pod najem krótko jak i długoterminowy bądź do samodzielnego zamieszkania.

 

W podanej cenie za apartament zawarty jest już 23proc VAT który w przypadku zakupu na firmę można odliczyć. Miejsce postojowe jest dodatkowo płatne 150tys/netto.