Gdańsk ul. Seredyńskiego II

81m2
2 pokoje
2 łazienki
875.000 zł

Opis nieruchomości

Mieszkanie inwestycyjne z wysokimi sufitami (2,8m) w świetnej lokalizacji.

MIESZKANIE:
Na sprzedaż w pełni wykończone i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81m2 przy ulicy Mariana Seredyńskiego w Gdańsku. Mieszkanie jest bardzo ciepłe i słoneczne. Wyremontowane i wykończone. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont wraz z wyminą wszystkich instalacji. Dodatkowo kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD. Mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania. Świetnie sprawdzi się jako inwestycja.

BUDYNEK:
Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1910 roku w Gdańsku przy ulicy Seredyńskiego. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Wewnątrz budynku na klatce wymienione zostały instalacje oraz piony, planowane jest także odnowienie ścian i schodów.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się na Starym Mieście w Gdańsku, w otoczeniu pięknych kamienic. Zaledwie 10 minuty pieszo od Fontanny Neptuna przy ul. Długiej, a co za tym idzie – od wielu innych atrakcji miasta. W pobliżu pełne zaplecze handlowe, usługowe, gastronomiczne, kulturalne. Cisza i spokój pomimo zlokalizowania w miejscu tłumnie odwiedzanym przez turystów. Nieruchomość jest świetnie skomunikowana z całym Gdańskiem poprzez linie komunikacji miejskiej (zarówno autobusowe i tramwajowe), jak również Szybką Kolej Miejską SKM (20 minut spacerem).

Możliwość zakupu 2-pokojowego mieszkania znajdującego się obok przedstawionego lokalu o powierzchni 42m2 w cenie 525 000 zł. Przy łącznym zakupie obu mieszkań cena wówczas wynosi 1 300 000 zł.

W przypadku zainteresowania przygotujemy całoroczna kalkulację zawierającą poziom zwrotu z inwestycji.