Gdańsk Granaria – 2 etap

37m2
1 pokój
1 łazienka
670.000 zł

Opis nieruchomości

Apartament znajduje się w inwestycji “ GRANARIA” ,która otrzymała w 2020 roku w Paryżu najbardziej prestiżową nagrodę w projektach budowlanych „Oskar Nieruchomości”

Kompleks mieszkaniowy Granaria jest zlokalizowany na Wyspie Spichrzów – w samym sercu Gdańska, oddanie budynku do użytku zaplanowano na 2022r. przez co wszystkie atrakcje miasta znajdują się w odległości zaledwie kilka minut spacerem. Przystanki autobusowe i tramwajowe jak również nowo otwarta kładka piesza przez Motławę w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów zapewniają bezproblemowe i szybkie połączenia z pozostałymi częściami miasta.

Apartament o powierzchni 37m2 i wysokości 2,70m znajdować się będzie na 6pietrze z widokiem na Marinę, przepływające jachty oraz wody Motławy. Składać się będzie z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz hallu. O bezpieczeństwo będą dbali całodobowo pracownicy ochrony, a obiekt będzie stale monitorowany.

Idealnie nadający się na inwestycję pod najem krótko jak i długoterminowy bądź do samodzielnego zamieszkania.
W podanej cenie apartamentu zawarty jest już 8proc VAT który w przypadku zakupu na firmę można odliczyć.

Mieszkanie doskonale zlokalizowane zarówno dla osób szukających dobrej inwestycji jak i tych poszukujących miejsca do stałego zamieszkania w najpiękniejszej części Trójmiasta.

Nowoczesny sześciopiętrowy budynek w budowie , oddanie zaplanowane na 2024 r. Wykonany zostanie z najwyżej klasy materiałów. Cała inwestycja zostanie zaaranżowana w nowoczesnym i eleganckim stylu.

Posiadamy w sprzedaży 11 mieszkań w tej inwestycji o powierzchni miedzy 26 a 98m2
Zapraszamy do kontaktu, pomożemy Państwu w wyborze.