Przestronny apartament Zajezdnia Wrzeszcz

40m2
1 pokój
1 łazienka
820.000 zł

Opis nieruchomości

Przestronny apartament o powierzchni 40 m2, zlokalizowany na osiedlu „Zajezdnia Wrzeszcz”.

Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Wyróżnia je lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi. Zajezdnia Wrzeszcz to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi. Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz to świetna propozycja również dla inwestorów. Na terenie osiedla znajdą się: sklepy, restauracje, place zabaw, zieleń zaprojektowana przez architekta, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów.

Na 40-metrową powierzchnię apartamentu składa się przestronny salon z otwartą, świetnie wyposażoną kuchnią, sypialnia i łazienka. Położenie wnętrza na pierwszym piętrze pozwala korzystać z balkonu o powierzchni 6m2 z widokiem na patio. Przestronne mieszkanie urządzone w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły, podłoga, zabudowa kuchni, sprzęty i wykończenie łazienki zgodnie z dokumentacją zdjęciową.

Niewątpliwym atutem tego miejsca jest bliskość plaży i terenów rekreacyjnych Parku Millennium, Parku Reagana oraz infrastruktura handlowa w pobliżu osiedla i szereg galerii handlowych w dzielnicy Wrzeszcz. Apartament dla każdego ceniącego sobie prestiż lokalizacji, przemyślaną przestrzeń mieszkalną, zadbaną strefę osiedlową oraz styczność z naturą i bliskość morza.

Do dyspozycji mieszkańców jest strefa fitness oraz rowerowania. Całodobowy monitoring i ochrona zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom.

Do mieszkania przynależne jest miejsce parkingowe w hali garażowej, koszt 50 tyś. zł – zakup obligatoryjny.

Zapraszam do kontaktu.