Sopot Monte Cassino

Sopot
42m2
2 pokoje
sypialni
1.251.400 zł
comfortapartments comfortapartments
comfortapartments comfortapartments
comfortapartments comfortapartments
comfortapartments comfortapartments

Monte 27 to nowa , bardzo atrakcyjna inwestycja składająca się z 17 zróżnicowanych powierzchniowo apartamentów zlokalizowanych w 3piętrowym nowoczesnym apartamentowcu o powierzchni apartamentów między 25 m2 a 79 m2 oraz lokali usługowych od 23 m2 do 147 m2. Obiekt będzie chroniony oraz monitorowany 24H.

Apartament jest zlokalizowany w samym centrum Sopotu przy ulicy Monte Cassino 27 , w drugiej linii zabudowy , w apartamentowcu 3pietrowym na parterze, przy jednej z najładniejszych i najsłynniejszych ulic Sopotu. Dzięki przeszklonej fasadzie budynek wyróżnia się nowoczesną sylwetką która znakomicie komponuje się z historycznym otoczeniem budynku. Znakomita oferta dla chętnych do zamieszkania lub inwestycyjnego wykorzystania nieruchomości . Mieszkanie jest jasne i przestronne z ekspozycją okien na wschód i południe, składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju . Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe – co stanowi rzadkość w tym rejonie Sopotu.
Prestiż i unikatowość inwestycji wynika z doskonałej lokalizacji, gwarantuje utrzymanie i wzrost wartości nieruchomości w kolejnych latach oraz stabilizację finansową. Inwestora.

Bliskość morza/ 500m/, terenów spacerowych, alejek rowerowych, kortów tenisowych, czy pływalni dopełnia komfort mieszkania w tej lokalizacji jak również bliskość świetnych restauracji oraz komunikacji kolejowej SKM/PKP . Idealna lokalizacja dla ludzi ceniących bliskość natury, kultury oraz zalety mieszkania w centrum miasta.

Mieszkanie doskonale zlokalizowane zarówno dla osób szukających dobrej inwestycji jak i tych poszukujących miejsca do stałego zamieszkania w najpiękniejszej części Sopotu.