Sopot ul. Mierosławskiego

82m2
4 pokoje
2 łazienki
1.349.000 zł

Opis nieruchomości

Apartamenty znajdują się w Sopocie przy ulicy Mierosławskiego w pięknie odrestaurowanej w 2015 roku kamienicy. Przestronne 2 samodzielne apartamenty urządzone w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły . Apartamenty położone na drugim piętrze budynku. Powierzchnia mieszkań w KW wynosi 82 m2. W rzeczywistości jedno ma powierzchnie 50m2 , drugie 60m2 . Całość wykończona w wysokim standardzie (podłogi, zabudowa kuchni i sprzęty oraz wykończenie łazienki), zgodnie z dokumentacją zdjęciową, na której znajduje się jeden apartament, ponieważ drugi jest wynajmowany i utrudniony jest aktualnie dostęp . W cenie apartamentu jest piwnica o pow. 11m2 . Wyposażenie apartamentów pozostaje po sprzedaży w całości . Możliwość bezpłatnego parkowania przed budynkiem.
Niewątpliwym atutem tego miejsca jest nieduża odległość do plaży, restauracji , pubów , kawiarni i terenów rekreacyjnych , oraz galerii handlowych, .

Apartamenty dla każdego ceniącego sobie prestiż lokalizacji, przemyślaną przestrzeń mieszkalną, zadbaną strefę oraz bezpośrednią styczność z naturą i bliskość morza.
Idealnie nadaje się na inwestycję pod najem krótko jak i długoterminowy bądź do samodzielnego zamieszkania., Znakomita inwestycja.

W przypadku zainteresowania przygotujemy całoroczna kalkulację zawierającą poziom zwrotu z inwestycji, ponieważ już dłuższy okres zarządzamy tymi apartamentami .