Sopot ul. Grunwaldzka

58m2
4 pokoje
2 łazienki
1.100.000 zł

Opis nieruchomości

Lokal znajduje się w samym centrum Sopotu przy ulicy Grunwaldzkiej , zbudowany został w latach 30 XX wieku na pierwszym piętrze kamienicy 6-lokalowej, pięknie odrestaurowanej , położonej w odległości 100m od sopockiej plaży. Lokal o powierzchni 58m2 jest po kapitalnym remoncie. Znakomita oferta dla chętnych do zamieszkania lub inwestycyjnego wykorzystania . Mieszkanie jest bardzo jasne i przestronne z ekspozycją okien na trzy strony świata wsch-pd-zach, zapewnia dużo światła dziennego, składa się aktualnie z czterech pokoi, kuchni, łazienki, toalety. Jest w pełni wyposażone. Do lokalu przynależy piwniczka, dodatkowa komórka ok. 6m2 i małe pomieszczenie na klatce schodowej ok 0,2 m2. Ogrzewanie oraz ciepła woda własne – gazowe. Piec dwufunkcujny nowy (2021). Czynsz administracyjny + śmieci jedynie 220 pln/msc.

Do lokalu przynależy działka o pow. 163 m2 od ul. Parkowej

Bliskość morza, terenów spacerowych, alejek rowerowych, kortów tenisowych, czy pływalni dopełnia komfort mieszkania w tej lokalizacji oraz bliskość świetnych restauracji oraz komunikacja miejsca oraz szkoły i przedszkola znajdujące się w pobliżu.

Idealna lokalizacja dla ludzi ceniących bliskość natury, kultury oraz zalety mieszkania w centrum miasta.

Zapraszam do kontaktu

 

 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.