Sztofrowa Huta

865m2
5.500.000 zł

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona jest w malowniczej i spokojnej okolicy w otulinie lasów i jezior. Jednocześnie dzieli ją 15 km od Wieżycy oraz 35 km od autostrady z której tylko chwila dzieli nas od centrum Gdańska, co czyni tą nieruchomość świetna inwestycją. Może ona pełnić zarówno rolę luksusowej rezydencji z zapleczem usługowym jak i zostać przekształcona w dom seniora lub pensjonat.

Dom ma budowę czterokondygnacyjną i powierzchnię 865 m2 oraz dodatkowo garaż dwustanowiskowy oraz domek gospodarczy. Dom posiada ogrzewanie elektryczne lecz dzięki fotowoltaice koszty eksploatacyjne są bardzo niskie. Dodatkowo baterie magazynujące prąd pełnia funkcję generatora prądu w przypadku przerwy w dostawie energii. Na posesji znajduje się studnia głębinowa z której można pobierać wodę za pomocą pompy elektrycznej zamiast wody gminnej.

PRZYZIEMIE:

Przyziemie o powierzchni 228 m2 składa się z 7 pomieszczeń w których podłogi wyłożone sią kafelkami. Z przyziemia, windą możemy się udać na poziom terenu nieruchomości lub parter budynku.

PARTER:

Na parterze o powierzchni 228 m2 znajdują się liczne pomieszczenia które są doskonale nasłonecznione i mogą pełnić funkcje biurowe/magazynowe lub jako pokoje. Dodatkowo mieści się tam zaplecze socjalne które składa się z szatni, łazienki, toalety oraz jadalni z aneksem kuchennym. Z strefy socjalnej możemy udać się do pomieszczeń biurowych na piętrze.

PIĘTRO:

Piętro składa się z dwóch stref. Pierwsza – biurowa o powierzchni 100 m2 składa się z pomieszczenia technicznego, toalety oraz 2 pomieszczeń biurowych i przestronnego gabinetu. Bezpośrednio z gabinetu możemy przejść do strefy mieszkalnej, która na powierzchni 122 m2 mieści przestronny salon, otwartą kuchnię z jadalnią oraz sypialnie. W salonie znajdują się dwa wyjścia prowadzące na 50-cio metrowy taras.

PODDASZE:

Poddasze o powierzchni 186 m2 (151 m2 pow. użytkowej) składa się z 4 sypialni, a 3 z nich posiada garderobę. Każda z nich ma dostęp do własnego tarasu o powierzchni 9 m2, a dodatkowo do 2 pokoi przylega dodatkowy wspólny taras o powierzchni 17 m2 z którego rozpościera się piękny widok na otaczające lasy i pobliskie jezioro. Na poddaszu znajdziemy również dużą łazienkę z wanną oraz pokój kąpielowy który wyposażony jest w saunę oraz prysznic.

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1,45 ha która otoczona jest lasami. Na działce znajduje się zbiornik wodny do którego prowadzi kaskadowe zejście. Całość ogrodzona.

Dodatkowo do nieruchomości należy 1,25 ha sąsiadującej działki

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.