Imprezy w trójmieście – gdzie udać się w sobotni wieczór?

Wakacje w pojedynkę lub we dwoje w Trójmieście to wspaniała okazja, by rozrywkowo spędzić urlop np. w klubie. Dlaczego ta forma odpoczynku jest tak popularna? Głównie dlatego, że daje możliwość, poznania nowych ludzi, i jest dostępna bez względu na pogodę – w przeciwieństwie do kąpieli w morzu. Jeśli chodzi o bary Gdańsk to jedno z najbardziej imprezowych miast w Trójmieście, a może nawet w Polsce!

Pub Gdańsk – rozpocznij miło ten wieczór

Gdy marzy Ci się naprawdę dobry pub, Trójmiasto jest pełne wspaniałych możliwości spędzenia wolnego wieczoru przy kuflu dobrego piwa, na pogaduchach ze znajomymi lub poznając nowe osoby. Zanim odwiedzisz kluby nocne w mieście i zaszalejesz w nich do rana, postaw na solidną rozgrzewkę – na przykład w postaci kilku piw lub drinków w barze.

Bary Gdynia – gdzie warto się wybrać przed imprezą?

Wybierz się do któregoś z najbardziej polecanych barów w Gdyni, by poczuć prawdziwą, nocną atmosferę Trójmiasta! ‘’Ale Browar’’ w Gdyni to miejsce, gdzie zakosztujesz fantastycznych piw, również rzemieślniczych. Z kolei ‘’Blues Club’’ dodatkowo nakarmi Cię sycącymi posiłkami, które podlane odpowiednim alkoholem dadzą Ci mnóstwo siły na dalsze eksplorowanie muzycznego Trójmiasta! Jeśli chodzi o bary Sopot poleca także ‘’Jack’s Bar’’ – nowoczesny bar z daniami z grilla i doskonałym wyborem alkoholi. To coś w sam raz dla osób, które będąc nad morzem mają już dosyć jedzenia ryby i frytek.

Kluby Trójmiasto – rozerwij się

‘’Central Club’’ lub ‘’Echo’’ na Wałach Jagiellońskich w Gdańsku to miejsca, w których zapomnisz o upływającym czasie na resztę nocy i zabawisz się świetnie w rytm muzyki klubowej. Z kolei w ‘’Molotece’’ lub w ‘’Music Clubie’’ zasmakujesz, co znaczy prawdziwa nadmorska dyskoteka przy samym morzu. To jedna z największych nocnych atrakcji tego miasta! Jeśli chodzi o Gdańsk kluby nocne nad samym morzem są bardzo tłumnie oblegane zarówno przez mieszkańców Trójmiasta, jak i turystów – to idealne miejsce, gdy masz ochotę na nawiązanie nowych znajomości, lub po prostu doskonałą, szampańską zabawę do białego rana!

Dyskoteka Gdańsk – sposób na udany urlop

W ciągu dnia podczas urlopu nad morzem najchętniej śpimy do późna, zjadamy leniwe śniadanie na balkonie, a po południu korzystamy z pięknej pogody, opalamy się i zwiedzamy miasto. Często wieczory nad morzem są tak piękne, że szkoda byłoby wracać do pensjonatu i przesypiać je – warto do maksimum wykorzystać możliwości, jakie daje nam Trójmiasto! Dobry klub w Gdańsku lub Gdyni w połączeniu z wyborowym towarzystwem to prawdziwy przepis na znakomitą zabawę podczas urlopu. Wracając do domu z pewnością będziesz mieć w głowie mnóstwo wspomnień, zarówno tych z relaksu na plaży, jak i z nocnego życia Trójmiasta, które toczy się nawet wtedy, gdy pogoda nie dopisuje. Nocne kluby i puby w Trójmieście to sposób na to, aby mieć udany urlop nawet wtedy, gdy aura nie sprzyja plażowaniu – wiele osób dzięki nim wraca do domu z przekonaniem, że ten urlop był udany!

Wróć do bloga