Zarządzanie apartamentami

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmu. Zajmujemy się obsługą wynajmu krótko i długoterminowego. Opracowaliśmy strategię wynajmu łączonego, który pozwala maksymalizować zyski z wynajmu.

Stopniowo kreujemy markę oraz inwestycję na której zarządzamy apartamentami dzięki odpowiednio ukierunkowanemu marketingowi. Każdy z naszych apartamentów posiada dedykowaną stronę internetową wraz z profesjonalnym systemem rezerwacji. Ten sposób zarządzanie usprawnia obsługę gości, ale również podnosi prestiż samej inwestycji.

Nieruchomości inwestycyjne rynek pierwotny

Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości inwestycyjnych pozwoli Ci pomóc zakupić od dewelopera nieruchomość atrakcyjną inwestycyjnie. Nasz stały kontakt z klientami inwestującymi w nieruchomości pozwoli na szybkie znalezienie korzystnych rozwiązań, a Twój indywidualny doradca będzie służył wsparciem.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu nieruchomości, zaczynając od przygotowania analizy rynku, stworzeniu prognozy rentowności wraz z ofertą zarządzania.

Inwestuj w nieruchomości korzystając z wiedzy specjalistów Comfort Apartments

Doradzamy inwestorom w lokowaniu kapitału w nieruchomości o charakterze inwestycyjnym. Doradzamy zakup apartamentów inwestycyjnych , w znakomitych lokalizacjach, przy najlepszych perspektywach wzrostu w długim horyzoncie czasowym. Dobieramy nieruchomość w zależności od możliwości finansowych inwestora , jednocześnie dbając o zachowanie dywersyfikacji portfela nieruchomości inwestora w celu zapewnienia właściwego poziomu rentowności.

Charakteryzuje nas różnorodność opcji inwestycyjnych. W perspektywie długoterminowej zakup apartamentów w świetnych lokalizacjach (sprawdź nasze obiekty w miastach Gdańsk, Gdynia, Kołobrzeg, Słupsk, Dziwnówek) są inwestycją skuteczniejszą niż lokata bankowa ze względu na wyższą rentowność. Współpracujemy tylko z zaufanymi deweloperami o solidnych fundamentach i wartościach, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Nieruchomości inwestycyjne rynek wtórny

Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości inwestycyjnych pozwoli Ci pomóc zakupić nieruchomość atrakcyjną inwestycyjnie. Nasz doradca będzie służył wsparciem i pomoże znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu nieruchomości, zaczynając od przygotowania analizy rynku, stworzeniu prognozy rentowności wraz z ofertą zarządzania.

Galeria inwestycji

Wybierz Twoją wymarzoną lokalizację apartamentu inwestycyjnego w jednym z naszych obiektów:

GRANARIA II ETAP
510 lokali
Metraże od 25 do 95 m2

Granaria II etap

Gdańsk

FALE BAŁTYKU (Granit SA)
580 lokali
Metraże od 26 do 95 m2

Fale Bałtyku

Kołobrzeg

HALLERA 140 (Tree Development)
164 lokali
Metraże od 29 do 79 m2

Hallera 140

Gdańsk

PEKABEX MECHELINKI
228 lokali
Metraże od 18 do 58 m2

Pekabex Mechelinki

Mechelinki

ZATOKA WRZOSOWO (PEKABEX)
290 lokali
Metraże od 20 do 96 m2

Zatoka Wrzosowo

Dziwnówek

3 LIPY (Tree Development)
112 lokali
Metraże od 16 do 46 m2

3 Lipy

Gdańsk

Port Deco (Granit SA)
60 lokali
Metraże od 37 do 110 m2

Port Deco

Gdynia

WILEŃSKA PARK (Granit SA)
180 lokali
Metraże od 25 do 132 m2

Wileńska Park

Słupsk

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem którejś z powyższych nieruchomości w promocyjnej cenie, skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem którejś z powyższych nieruchomości w promocyjnej cenie, skontaktuj się z nami.