Dochodowy biznes z udokumentowaną stopą zwrotu 8-9%

1150m2
23 rooms
25 bathrooms
9.790.000 PLN

Description of the property

Na sprzedaż świetnie funkcjonujący biznes z udokumentowaną stopą zwrotu na poziomie 8-9% rocznie.
Nieruchomość zlokalizowana 500 metrów od plaży w jednej z najdalej wysuniętych na północ miejscowości w Polsce. Świetnie prosperujący rodzinny biznes, który bez żadnego wkładu od pierwszego miesiąca po zakupie pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących zysków.

Wybudowany w 2001 roku 3 kondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 1150 m2. Budynek zaprojektowany został w nowoczesnym stylu, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Z myślą o wygodzie mieszkańców oferuje niezbędne do życia udogodnienia takie jak pełna gastronomia, przystosowana kuchnia HACCP i winda dla mieszkańców.

Budynek posiada kat. XI obiektu budowlanego. Uzyskanie kat. XI jest bardzo trudne, wymaga uzyskanie wielu pozwoleń i certyfikatów. Dzięki temu budynek może być wykorzystywany jako hotel, szpital, ośrodek uzależnień, dom dziecka czy hospicjum.

Budynek składa się z:
Parteru i I piętra wybudowanych 2001 roku o łącznej powierzchni 750m2 w skład których wchodzą:
Parter:
– 5 pokoi z łazienką,
– 2 oddzielne łazienki z WC,
– jadalnia,
– kuchania.

I piętro:
13 pokoi z łazienką.

II piętro zostało dobudowane 8 lat temu. W skład wchodzą:
– apartament o powierzchni 180 m2 składający się z 2 sypialni, przestronnego salonu, garderoby, kuchni, łazienki i przedpokoju,
– 2 pokoje z łazienką i aneksem kuchennym,
– 1 pokój z łazienką,
– duży, przestronny taras.

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 3300 m2. Teren jest całkowicie ogrodzony, posiada prywatny parking dla 11 aut z automatycznie otwieraną bramą.
Dzięki przemyślanemu biznesplanowi nieruchomość generuje stałe dochody niezależnie od pory roku i sytuacji na rynku. Świetna okazja na bezpiecznie ulokowanie kapitału i czerpanie zysków na poziomie 8-9% stopy zwrotu w skali roku.

Zapraszam do kontaktu.